Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Ама решете нещо да знам

Да бе нали беше за 27, кажете накрая точна дата :angry: .

Link to comment
Share on other sites

Bravo az na 29ti imam rojden den pinete zaradi men.

Ще пийнем задължително!! :) Ама ти и без това май няма да дойдеш, щото нали си дал дума.... :D :D :D Пожелавам ти весело прекарване! :punk

Абе около празниците май няма да се съберем....всеки ще пътува и празнува насам-натам както гледам....ако искате нещо следновогодишно? :)

Link to comment
Share on other sites

Супер, там съм и без това няма да си празнувам рожденния ден поне да си прекарам добре предния ден :D

Link to comment
Share on other sites

Искам да кажа се съм поЛъскан от жеста.Който иска тази вечер (неделя) в 18:00 нека да заповяда на пощата.Там ще решим каде ще се ходи и какво ще се прави.Мерси наистина за жеста.Като човек който се запозна с вас съвсем скоро,правите голям жест с тази извънредна среща.Чесно да си кажа...бе наистина трогнат сам. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Мда и аз ще съм на линия утре. 18.00 пред пощата.

А днес си беше яко, въпреки, че бях преял като прасе около празниците и не ядох много в Азията :)

Link to comment
Share on other sites

Хорааа пожелавам ви приятно прекарване ииии...по здраво с простотиите,ама не много в Азия щото явно че се ходи пак там(това беше към Шейд).Лигавете се и за мен,а след ваканцията ще се видим да си направим заедно кефа. :punk

Link to comment
Share on other sites

Az sha doida kam 6 i 20 pred postata

 

 

i az 6:10 - 6:20 :)

w8 for me :P

 

 

Ако не съм ангажиран с хора през това време, ще гледам да се домъкна до 18.20.....ей...да не си помислите, че вас ви нямам за хора... :D  :D  :D  :D  :D

 

Ами и аз тогава няма да бързам много, много :D

 

Коя датааааааааааа

че не зацепвам

 

Днеска бе.

Link to comment
Share on other sites

Неска незнам дали ще гойда, защото сам болен и незнам как ще се чувствам довечера, иначе ако не дойда приятно изкарване :)

 

I pri men mai se polu4ava su6toto.Cqla no6t me bole6e gadniqt korem :ghost I produljava mrusnikut mu gaden!Ot teq hap4eta imam 4uvstvoto, 4e sum na lunata, :wir no 6ibanite bolki ne spirat :angry: Ako se opravq sum na liniq :) Ako me nqma da 18:10 ne me 4akaite :cry Daje i da ne doida se ligavete zdravo :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...