Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Има си плюсове, има си и минуси. В крайна сметка срещата беше масовка само първия път. След това се превърна в нещо твърде клубно и ходеха само няколко човека, едни и същи всеки път. Какво масово има в това? Срещата никога повече няма да бъде това, което трябваше да е, каквато беше замислена... По-зле ще става, по-добре - не!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Мда. Или е warez.ru среща - или е на някаква групичка, не знам как ще се кръстите. Къде има средно положение? Караман, паролата пада с един поглед. Въпроса е в жеста. Който е обиден. И демонстрира презрение и пренебрежение. Благодаря за което.

Мнооого си прав.Само, че проблема си е техен.Едва ли някой толкова е приритал за снимки от рода на "Teddy-King духа на клоуна пред Mcdonalds".Аз нямам възможност да дойда, но би ми било интересно да видя снимките.След като ще си ги пазите с пароли, правете го- не е края на света.Все пак не аз съм давал парите за цифровите Ви апарати.

Link to comment
Share on other sites

Едва ли някой толкова е приритал за снимки от рода на "Teddy-King духа на клоуна пред Mcdonalds"

След като никой не рипа, защо всеки се оплаква? Значи не е точно така.

Link to comment
Share on other sites

Айде, стига сте се карали, да изгладим нещата. Аз съм някъде по средата, защото бях на срещата докъм 21.30. Мисля, че решението за паролата е взето малко на замаяна глава и би могло да се преразгледа. Наистина има снимки, на които ако аз бях, нямаше да искам да ги показвам впоследствие. Но все пак са 2-3 и могат да се отстранят. Въпрос на добро желание. Аз си свалих всички снимки, но не е коректно да правя каквото и да било без знанието на автора им и субектите на тях.

И от друга страна, липсата на много от очакваните хора явно предизвика разочарование. Нормално е да е така. Но нищо фатално не е станало, очакваме да дойдат на следващата.

 

И ZGAN да се отсърди, щото ми е обещал да дръннем "Черно фередже" ;)

Link to comment
Share on other sites

Не ритам за снимките, драги. Чети ме внимателно. Днес пароли - утре клубни карти за вход. Чуудно...

 

HA mnogo gre6no razsujdenie ima6! nie se snimahme i sq si gi gledame samo niq! HA ! ako ste iskali da go vidite da ste do6li HA!

 

НИЕ и ВИЕ?!? Ха! И "тия снимки не са за всеки" - разправяй ми после, че срещата е за всеки (същата от която са снимките). И да съм имал желание да дойда - няма. Разбирам го ZGAN. Аз не деля хората на били на среща и не били на среща. Да дойда явно означава да ги разделя. Така ги виждате нещата ВИЕ, де.

Link to comment
Share on other sites

N00KiE никога няма да престане да ме яде. Явно много го е яд на мене, не знам защо. Приятелю, аз също не присъствах на срещата и също не съм видял снимките.

 

Но аз съм твърде прост и задръстен да разбера каквото и да било

(ей, това беще лична обида към самия мене- 20%!!!)

Link to comment
Share on other sites

ай стига караници, де!

събираме се да си направим кефа, а не да се караме след това. а за паролата-голяма работа! мога да кажа че този път снимките са най-малко интересни от всички минали срещи. Най-зле в смисъл че са малко и няма нищо кой знае какво да се гледа. повечето са на масата, как гледаме мача. И стига сте се карали, няма смисъл.

Link to comment
Share on other sites

май не схващате, че снимките не са проблема.

Именно! Не са. Получава се разделяне на два лагера, цепене в което аз също нямам желание да участвам.

Link to comment
Share on other sites

1. На въпроса на ov3rm4n за това как хората които не идвали щели да са надъхат, ми много лесно ще гледат снимките от миналите пъти(които са по-интересни).

2. Неискаме повечето снимки да стават публични, защото някои хора си имат вече проблеми.

3. Никои неще да се цепи

4. Вий сте били обидени от това че крийм снимките, а ние не сме ли обидени от точа че всеки път ни лъжете че ще дойдете?

5. Писнами да ви обяснявам, кой каквото ще да прави!!!

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n не е задавал такъв въпрос. Той зададе друг въпрос - след като не желаете снимките да стават публични - защо не си ги разпратихте просто по пощите, а трябваше да правите тук такава демонстрация - ей ги снимките, ама са с паролааааа, нааа - нъцки за вас, ляля-ля-ляля. Схващаш ли? Не можеш да ме убедиш, че не е било нарочно и точно с тази цел. Каквито и оправдания да ми извадиш. Боли ме за снимките и от сега и от миналите пъти - за не вярвам в снимките. Или си там на живо и го усещаш или не.

Link to comment
Share on other sites

Именно! Не са. Получава се разделяне на два лагера, цепене в което аз също нямам желание да участвам.

 

Това с паролата ми хареса много, признавам си. Още миналия път трябваше така да се направи.

 

Тц тц тц.. а ся на кого да вярваме?

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n не е задавал такъв въпрос. Той зададе друг въпрос - след като не желаете снимките да стават публични - защо не си ги разпратихте просто по пощите, а трябваше да правите тук такава демонстрация - ей ги снимките, ама са с паролааааа, нааа - нъцки за вас, ляля-ля-ляля.  Схващаш ли? Не можеш да ме убедиш, че не е било нарочно и точно с тази цел. Каквито и оправдания да ми извадиш. Боли ме за снимките и от сега и от миналите пъти - за не вярвам в снимките. Или си там на живо и го усещаш или не.

 

И да тръгна да ти обяснявам че не е било нарочно няма да разбереш така че предпочитам да не се занимавам повече. Който ми е писал очтиво сам му дал паролата, но вий които имате най-малко правото да се сърдите правите от мухата слон

Link to comment
Share on other sites

И да тръгна да ти обяснявам че не е било нарочно няма да разбереш така че предпочитам да не се занимавам повече. Който ми е писал очтиво сам му дал паролата, но вий които имате най-малко правото да се сърдите правите от мухата слон

 

сериозно?

 

Session Start: Sun Oct 10 00:48:37 2004

Session Ident: George_131

[00:48] <n00kie[bG]> dai parolata za arhiva pls :)

[00:48] <George_131> mmm nestava

[00:48] <n00kie[bG]> shto ?

[00:49] <n00kie[bG]> kakvo tolkova

[00:49] <George_131> imam narejdane ot gore koeto ne mi pozvolqva

[00:49] <George_131> sry

[00:49] <George_131> taka se reshi

[00:49] <George_131> :(

[00:49] <n00kie[bG]> kakto i da e

[00:49] <n00kie[bG]> se taq

[00:55] <George_131> ok

Session Close: Sun Oct 10 00:56:21 2004

Link to comment
Share on other sites

ami az pyk iskam da doyda da se zapoznaya s nyakoi hora , no te ne hodyat , i zatova ne idvam

kato gledam predishnite snimki - samo lapeshki izpylneniya :evil

 

Като е лапешка работа защо си губиш времето да четеш, пишеш и да гледаш снимки?

 

Ааааа сетих се просто трябва да трупаме постове? (е това ако не е лапешко та на!)

Link to comment
Share on other sites

Тц тц тц.. а ся на кого да вярваме?

 

Казах че ми харесва идеята, а не изпълнението. И бас държа че се е получило така именно заради хора като тебе. Просто трябваше да не се поства че ги има с парола, а да си знае който трябва, да няма такава показност. Да се сортират снимките и да се пуснат и бройки за презентация пред масата, не всички снимки. Нещо като демо дето се вика.

Link to comment
Share on other sites

|00:47:34| <n00kie[bG]> George_131

|00:47:36| <n00kie[bG]> dai passa de :)

|00:48:15| <George_131> n00kie[bG] shefa ne go dava

|00:48:22| <n00kie[bG]> aide deeeee

|00:48:24| <n00kie[bG]> ko tolkuz

 

Това не ми прилича много на очтиво, но няма нищо :)

Link to comment
Share on other sites

Казах че ми харесва идеята, а не изпълнението. И бас държа че се е получило така именно заради хора като тебе. Просто трябваше да не се поства че ги има с парола, а да си знае който трябва, да няма такава показност. Да се сортират снимките и да се пуснат и бройки за презентация пред масата, не всички снимки. Нещо като демо дето се вика.

tova kazvam i az

Link to comment
Share on other sites

Казах че ми харесва идеята, а не изпълнението. И бас държа че се е получило така именно заради хора като тебе. Просто трябваше да не се поства че ги има с парола, а да си знае който трябва, да няма такава показност. Да се сортират снимките и да се пуснат и бройки за презентация пред масата, не всички снимки. Нещо като демо дето се вика.

И какъв човек съм аз?Човек със задръстено мислене щото дето видя човекоподобна статуя не тръгвам да я задоволявам?Между простотия за смях и излагация границата е много тънка.Тва за пореден път ме отказва и от без това крехкото ми желание да дойда на някое от събиранията.

Второ..не е нужно да се поства.На главната страница има директно линк с latest uploads в графа Pictures.Така, че всеки може да ги види, че са качени.

 

Абе оправяйте се, снимайте се, веселете си и всичко най-хубаво на следващите срещи.Мен не ми се спори за глупости вече.Абсолютно ваша си ра бота

Едит:

@George_131

На колене да ти падна?Както и да е, абсолютно не ме грее.

Link to comment
Share on other sites

Как ти прилича на учтиво?

 

Много ти се моля, от сърце просто, дай ми паролата, знам че съм недостоен и жалък член на масата, един от стадото, но огрейте ме с милостта да стопля очите си с безценните снимки.

 

Да ти кажа ли паролата?!

 

И не забравяйте, че масата за която говорите така е цялата warez.ru общност. То вие сте го забравили вече, де... Май сте решили вече, че вие сте warez.ru, останалото е маса просто - фон.

Link to comment
Share on other sites

Как ти прилича на учтиво?

 

Много ти се моля, от сърце просто, дай ми паролата, знам че съм недостоен и жалък член на масата, един от стадото, но огрейте ме с милостта да стопля очите си с безценните снимки.

 

Да ти кажа ли паролата?!

 

И не забравяйте, че масата за която говорите така е цялата warez.ru общност. То вие сте го забравили вече, де... Май сте решили вече, че вие сте warez.ru, останалото е маса просто - фон.

 

Е т'ва вече ме съсипа. Не разбрахте ли, че някои хора не искат да се показват на останалите? Както каза N00KiE дали ще се постне че са качени или не това няма значение, защото шак ще се разбере.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...