Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Преди беше много зле. Кръчма в буквалния смисъл. След като района се поразчисти заради строежа на една бензиностанция то остана единственото заведение точно на това място. Доста ремонти му направиха и сега е доста прилично. Цените са доста ниски. Обстановката не е лоша.

Link to comment
Share on other sites

Не бе хора нищо лошо не съм казал за заведениято просто питах какво му харесвате :)

Tova 4e e evtino nai veche-nishto drugo.A i mnoo dobro menu.netrootbg izviniavam se za offtopica izprevaril si me i si obiasnil po dobre ot men kva e havata :)

Link to comment
Share on other sites

Последно ся нова дата имали нямали ,че стаа въпрос за един Холандец ,и ша ма бият вече ако не занеса нещо от него на дадената среща :) :P

Link to comment
Share on other sites

Хващам се на бас, че половината хора, които са писали, че ще дойдат няма да го направят.

 

Да видим дали някой ще се сети защо :)

Link to comment
Share on other sites

Шшшшшш верно ве играят Ботев и Локо верно ми в такъв случай и аз няма да мога да дойда :(, за тва ако искате да се видим в Петък а не в събота навитаци???

Link to comment
Share on other sites

Глупости. Локото ще играе с Берое и то не в събота, а в петък.

 

В събота е мача на националния отбор - Хърватска - България. От 20:30 май.

Link to comment
Share on other sites

Вие нали отивате да пиете и да си говорите, не да гледате ТВ?

Че мач как по друг начин се гледа, освен с пиене и приказки :P

Но...както си преценят хората. Аз няма да се меся, и без това съм куибуив, имам доста други ангажименти за уикенда и се чудя как да ги комбинирам и от кое да се лиша. :)

Link to comment
Share on other sites

Хм...хм.....хм!

Ае сега.Тъкмо ще същетаем двете неща - мача и пиячката.И после ще има изцепки от класа.Междувпрочем,аз имам инфо от alchemy,че Тромпета си е съвсем прилично заведение..пък даже и чалга да има-след 7 ракия на кой му пука? :woot

Link to comment
Share on other sites

Глупости. Локото ще играе с Берое и то не в събота, а в петък.

 

В събота е мача на националния отбор - Хърватска - България. От 20:30 май.

 

[офф] Ми нямаше ли да има приятелска м/у двата пловдивски клуба?[/офф]

 

Както и да е значи в такъв случай ще се оди на среща и заено ще гледаме мача :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...