Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

хахах, мен не трябваше да ме снимате :) излезнал съм малко в стил "Аз съм Дракула ей ся ще ти изпия кръвта" ;) Хахах много зле ужас просто :(.

 

На следващата среща вече съм при вас :) ако трябва е*ане ще отлагам заради вас :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
на 16-ти ми е по-добре. Може и на 8-ми де

А защо не и още на 2-ри :D Нека не пресилваме нещата, а да стигнем до взаимен консенсус относно датата....предвидете има ли мачове....други мероприятия....не че, който иска пак ще дойде (визирам (Teddy-King, който беше на мач, но после дойде на срещата :punk ) Като гледам ZGAN е доста зает и няма да може да дойде, обаче Dreamer ми обеща, че ще ни "уважи" на някоя от следващите срещи. :)

Link to comment
Share on other sites

Да...нека сменим кръчмата през по-студения период.....въпросът е - къде биха ни изтърпяли на закрито.... :P ....а и на открито по-лесно се бяга, ако се закучи ситуацията... :D

Link to comment
Share on other sites

Тромпета е готино много, но не е на центъра. А Водолаза не знам кък дъ кументиръм.... Там ще ни посрещнат и изтърпят...ако се излъжат компанията да влязат.

Link to comment
Share on other sites

водолаза рулз просто. никое друго кръчме не ме е успокоявало толкова евтино за някоя тъпа двойка. А иначе сериозно - тва тромпета къде е?

Link to comment
Share on other sites

Във Водолаза няма да можем да се съберем всички.Пък и едва ли ще има места :lol: .Друг е въпроса колко ще се навият да влязат ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...