Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

гледам смирновеца прегърнал някакви девойки и си викам дейба warez-a кво стаа тук! а те пичовете се ебавали наред. а за това дето сте се качили на бирения ви поздравявам, аз трябва да съм изключително пиян за да го направя, но много ме съмнява че ще ми стигне кураж дори тогава :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
аз като свястно момче излизам на центъра с другарчетата и минавам покрай пощата и гкледам едни пичове позират за снимка. викам олигофрения яко! и си викам това тряя да е warez.ru - те бяха! аз съм "онзи" тошо:) много се радвам че ви видях:) големи пичове сте! радвам се че се запонах с вас, дано ме помните :) когато се събирате пак свиркайте.

 

Ти си другия Тошо, защото с нас имаше още един Тошо :P

Link to comment
Share on other sites

не съм близнал нищо тая вечер, имам 7 свидетеля че бях само на вода. и кат се качихме и долу хората като почнаха да викат а-у тва онва. после като слизахме едни манфгали искаха да се качат но чичко полицай не ги пусна.:)

Link to comment
Share on other sites

не съм близнал нищо тая вечер, имам 7 свидетеля че бях само на вода. и кат се качихме и долу хората като почнаха да викат а-у тва онва. после като слизахме едни манфгали искаха да се качат но чичко полицай не ги пусна.:)

Ама въпреки това си идиот :)

Link to comment
Share on other sites

Sq gledam snimite tui kato sno6ti tati se e bil pribral prejdevremenno ot rabota za da ma vidi kwo sum i 6to sum.. kakto i da e... sled malko 6te topic-na temata koqt tolkoz mnogo vi valnuva...

btw vmesto Maistor moje li da mi slojite Sinut na "Car Kiro" pf hahhaahah :) a otnostno dujda.. mnogo fener4eta mnogo ne6to P:)

Link to comment
Share on other sites

Ааааа, баси, много яд ме хвана...за следващата сраща си взимам почивен ден, не ме интересува! Няма да си го простя , ако пропусна още едно такова събиране!

Снимките са много яки! И момичета гледам сте набарали. Браво, браво ! :) Сега ако някой може да ми даде някакви координати на момичето в черно от снимка S3600958 ... ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Автографи имаме, обаче телефони - не. Даже една почна да се разправя, че ако я снимаме докато ни дава автограф, ще избяга :woot .

Link to comment
Share on other sites

Баси...ей тва е да си с компания...аз никога не бих се осмелил да заговоря момиче, а вие не само сте ги заговорили, ами сте се и снимали...евала! Вече само с вас ще движа, току виж съм превъзмогнал страха и срамежливостта си :)

Link to comment
Share on other sites

Ама аз си мислех, че ги познавате...искете да ми кажете, че ги спряхте, само за да се снимате?!?!?

Само една поправка:

искете да ми кажете, че ги спирахте, само за да се снимате

Че те една и две ли бяха... Ние го правихме постоянно! Като видим женска компания и търчим към тях! Е, имаше и резачки, но без жертви не може. Свиква се! :)

Link to comment
Share on other sites

е кво, само едни момичета ни отказаха :)

всички други се навиха.

тва сигурно щот сме готини :)

 

ЕДИТ: Теди Кинг не успяхме да преспим в районното :) нищо, другия път...

Link to comment
Share on other sites

Ааааа, значи сме се снимали със всички, без изключения!!! Лудница! :tongue

 

@__smirnoff__, има време. Тази среща е само началото. Като гледам има хора дето ще ни копират следващия път и мизериите ще станат още по-голели. Тогава може не само да свалим чука от главната, ами и да го изгорим примерно. Та...къде мислиш ще спим тогава? :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...