Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Ами бяхме 6 човека - Аз, Teddy-King, George_131, Agarvaen, Black Winter Day и sake. Иначе на пощата чакахме до около 7 заедно с Караман и BirthDecline. Изчака ни се чакането, но иначе си прекарахме доста добре. Утре аз съм пак на линия :).

Link to comment
Share on other sites

е значи вчера нещо сме се разминали.към 7 без 10 бях в рахата нямаше никой познат, после към 7 и нещо бях пред пощата и пак нямаше никой познат. днес обещавам да бъда точен

Link to comment
Share on other sites

е значи вчера нещо сме се разминали.към 7 без 10 бях в рахата нямаше никой познат, после към 7 и нещо бях пред пощата и пак нямаше никой познат. днес обещавам да бъда точен

Ние 6:50 още бяхме пред пощата :P

Link to comment
Share on other sites

PSYCHOSIS pak izlaga neshto.....na men mi kaza, che e na rabota i izobshto njama da dojde.....mirishe mi na leka forma na shizofrenia :D  :D  :D

Че съм шизо не е тайна за никой ;) А за довечера - ще мога да мина преди работа да ви видя, деца мои! Липсвате ми...хлип...хлип... :cry

Link to comment
Share on other sites

значи сме се разминали по главната  не знам как е станало ама е станало

 

Абе аз знам как е станало....доколкото разбрах Miss Warez.ru не ви е удостоила с присъствието си и сте били твърде незбележими.... :D

Link to comment
Share on other sites

А PSYCHOSIS може ли да обясни от къф зор се прави среща вчера, сред като никой от присъстващите не беше молел за това?

Link to comment
Share on other sites

Предложението за 24 беше внесено под формата на молба от страна на BlackWinterDay, Agarvaen и vladimir.

 

За цялата неразбория сме виновни ние,като аз поемам вината върху себе си.

Просто днес имах изпит,а вечерта съм на работа.BlackWinterDay също е до 21:00 на работа,а Владимир има прекалено много разправии в къщи.

Надявам се,че ще простите наглостта ни.

Link to comment
Share on other sites

Това беше... най-великата среща ever! Виждайки удивително олигофренските снимки, ще съжалите, че не сте дошли! Осем човека! Как може само осем човека да дойдат???

Аз, Teddy-King, Psihara, Midex, George_131, vasil088, __smirnoff__ и... Тошо.. някой. PSYCHOSIS също дойде на сборния пункт, но не остана!

Сега е време всички, които се записаха и не дойдоха, да бъдат мъмрени пред общинския съвет и изказани на майките си!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...