Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Благодаря. Наистина имах намерение да дойда, затова и попитах. Но след такова посрещане идеята вече не ми се струва добра. Мразим намеци, но ги разбираме... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

ОК, 24-ти. Но има хора, които искат да дойдат, а не са в списъка. Имам чувството, че ще има грандиозно разминаване на другия ден (или поне 1-2 ще изпуснат събирането).

Link to comment
Share on other sites

Че какво му е на посрещането бе друже ov3rm4n? Среща ти казвам че ще има. Намеци...май няма. Просто ми се стори странно след толкова развълнуваните едва ли не други които ще да идват и толкова многото по моето скромно мнение да питаш дали "изобщо" ще има среща. Е да ще има. Ела и ти. В качеството си на никакъв ти отправям специална персонална покана. Добре си дошъл!

Link to comment
Share on other sites

Aз пък в качеството си на организатор ( :P ) ти казвам, че много ще се радвам да дойдеш и ще си повече от добре дошъл! Хляб и сол ще има за всички! :)

Link to comment
Share on other sites

Хляб и сол ще има за всички! :)

 

И най-вече сол,натрии,хлор,олово,мед и други тежки метали :)

Аре ела да се видим най-накрая ;)

Че и бири имам да те черпя :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Eдни такива големи, брадати и с бели манти :)

Искат да му дадат да пробва една хубава бяла ризка, с дъъълги ръкави :)

 

Пак казвам, че датата е сменена за 24 !!!

Link to comment
Share on other sites

Ми то като сме почнали с лошите новини...от вчера не съм безработен. Което е хубаво. Но смяната ми е от 19. Което не е особено хубаво. Така че ще мога само да дойда на пощата и да ви видя. Оттам нататък сте без мен. Вярвам, че ще се справите! Нека Лигата бъде с вас!

Link to comment
Share on other sites

Az shte doida na 25 v 6 4asa spored starata ugovorka.Imam rabota i az na 24-ti.I ne znam zashto i na koi mu hrumna da se promenia datata.Ta az shte sam 2ra-ta sreshta.a i pove4eto shte doidat na 25-ti.Pone ZGAN i oshte niakoi shte doide i niama da sam sam.Petak ve4er po princip ne e udobna za nikoi koito raboti i e izmoren malko ili mnogo sled rabota.Spored men triabva da se promeni na starata data-25 ti.I smirnoff e prav do niakade 4e na koi kogato mu e udobno-taka che koito e za 25-ti shte go 4akam pred postata v 6 do 6.20 :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...