Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Снимките, колкото и да са добри, не могат да запечатат духа на срещата :) Трябва да си присъствал, за да усетиш аромата й, за да почувстваш лекото докосване на устните й по тялото си...опааа, аз малко се отнесох ;)

 

Lame_One , добро момче, вече си в списъка :D

Link to comment
Share on other sites

Опа, Психо, тоя път ти обърка ника :P

Всички, които искат да гледат снимки, да дойдат на 25-ти в 18.00 пред пощата!

Link to comment
Share on other sites

25 tuz svqta data za 4ast ot sustava na warez.ru nablijava moje i da sme si pak sashtite hora no pone minaliq pat se zabavlqvahme shte se zabavlqvame i tozi pat.Pone az ot moia strana shte se zabavlqvam i shte si ludeq za vas neznam. :woot

Samo da vi kaja 4e ve4e nqma da ima pqn DarkWish poneje sam trugnal da otkazvam alkohola :P 4e zmiqta v kushti mi se kara i shte si piina maksimum 1 biri4ka :cry

Link to comment
Share on other sites

4e zmiqta v kushti mi se kara i shte si piina maksimum 1 biri4ka

Хаха не всеки е благословен с жена като моята. :P

Пак предупреждавам-не се знае в какво настроение ще съм,щото сега ми вървят поправките, а тогава ми почват ликвидациите :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ако не забравя може да мина да видя кви образи ще се събирате :)

Link to comment
Share on other sites

Ако не забравиш, сигурно няма да съжаляваш ;)

В противен случай не отговарям за разбитото ти душевно състояние и тоновете самосъжаления от пропуснатата възможност! :wir

Link to comment
Share on other sites

Ми не знам нещо ви виждам четворни в момента и не мога да мисля, ама съм сигурен че е за добро ;)

Link to comment
Share on other sites

Хммм...то пък на нищо няма да прилича, ако не се омажем от простотия :) DarkWish, миличък, ако си мислиш, че ще те оставя да ми вземеш титлата Олигофрен на Варез.ру, жестоко се лъжеш ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...