Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Айде решавайте кога ще е.....ясно е че ще е след 15. Но както гледам вие от 15 отидохте на 18 и след това на 25...то може направо за ноември да го оставим. Но.....както си решите винаги имате моя глас и моето участие. Ще чакам с нетърпение срещата.

 

Offtopic: сега чакам да стане 6:30АМ че да заминавам за испания. Казаха ми че там имало интернет значи ше мога да си влизам по IRC и форума но с този линк ще мога ли да влизам в форума от друга мрежа, в случая няква испанска???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
няква испанска???

 

аз пак викам да донесеш малко испански джоджан да почерпиш :)

 

и аз това си мисла, ако намера ще си зема 100%, само да намера...хахаха на митницата ще ми ядат......няма кааам какво :)

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка? Ще решим ли дата за срещата? Съдейки по това, че и за 19ти много хора няма да могат да дойдат предлагам да се направи на 24ти (Петък). Съгласни ?

Link to comment
Share on other sites

17 е работен ден, това може да попречи на някои хора да дойдат. Според мен най-добре е да остане за 25, събота. Но каквото и да се реши, аз съм навит :)

Link to comment
Share on other sites

Винаги ще има някой, който не може да дойде. Няма как да се угоди на всички. Въпросът е да могат да дойдат колкото се може повече хора!

Link to comment
Share on other sites

съгласен съм за 25 стига жена ми (боби) да е там :) :woot

 

 

Ами доведи я бе добиче :P

Тъкмо малко свежи попълнения да има :lol:

А за място,кое ще изберем ? :confused

Link to comment
Share on other sites

за място незнам??? Стига да е на открито че като се забием некаде в някоя дупка и ще трябва 2 климатика и винтилатора да чистят вуздуха от цигарите,а от миналата среща забелязах че има хора кадето не обичат цигарения дим.Пак и не мислите ли че ще е малко комплексарско и мрачно да се забием някаде в някое заведение :confused

 

 

Муцко може и двете да ви зема с мен ,за да сте ми под ръка и да мога да ви контрулирам

Link to comment
Share on other sites

Часът и мястото на срещаса са известни. Отиваме пак на Рахата! И така, докато работи и докато е хубаво времето. Пък после ще му мислим.

Link to comment
Share on other sites

По силата на правомощията , които сам съм си дал, обявявам 25 септември за датата на следващата ни среща! :P

Място на срещата - срещу часовника на пощата.

Час на срещата - 18:00 (чакаме максимум 30 минути и заминаваме)

Крайна цел - добре познатото ни заведение "Рахат"

Link to comment
Share on other sites

По силата на правомощията , които сам съм си дал, обявявам 25 септември за датата на следващата ни среща!  :P

Място на срещата - срещу часовника на пощата.

Час на срещата - 18:00 (чакаме максимум 30 минути и заминаваме)

Крайна цел - добре познатото ни заведение "Рахат"

 

bobince az ti pusnah PM ai sega si me napishi v spisaka :}}}}} shtoto :}}} nema da obsujdame grimovete ni i tunti unti na nqkoe kafe

:woot

Link to comment
Share on other sites

Предупреждавам:на следващата среща ще съм след ликвидации и ще е опасно да се закачате с мен.Не говоря на майтап. :angry:

Моля ви, не почвайте с ебавките,щото наистина не се знае в к'во настроение ще съм :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...