Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Midex, гадняр такъв :)

На тая втората снимка съм излязъл повече от ужасно, наистина може да мина за доста почерпен. Ама не бях, по девилите! :) Ни мъ бъзикайти , ей! Шъ въ правъ дъ умиргати!!! ;)

 

DarkWish, гледай да не ми се мяркаш пред очите в скоро време, щото ще ти скъся гръбначния стълб с десетина сантиметра :)

Link to comment
Share on other sites

Midex, гадняр такъв :)

На тая втората снимка съм излязъл повече от ужасно, наистина може да мина за доста почерпен. Ама не бях, по девилите! :) Ни мъ бъзикайти , ей! Шъ въ правъ дъ умиргати!!! ;)

 

DarkWish, гледай да не ми се мяркаш пред очите в скоро време, щото ще ти скъся гръбначния стълб с десетина сантиметра :)

 

 

samo ne ma bii s bastunkata stariceeee :}} . Pak i vij kfo huu pqnsko izrajenie imash. STAAAASHHH idealno za abortiral alkoholik 1 stepen :}}} Pak za vijdaneto spokoino az bqgam burzo i umeq da se biq v legloto s dami :}}}} kakto kaza nqkoi ot predavaneto za birata s liubof " Moje si podelim 1 vata " :P

Psiho spoko mai usejtam 4e shte vleza v spisaka za destroy na sledvashtata sreshta :)

Link to comment
Share on other sites

Ех, яд ме е, че ни нямаше в града и не бяхме на срещата, ама какво да се прави. Има хора, които не разпознах, и бих помолил всеки да пусне линк към най-подходящата си снимка. Първия път Chicatillo се справи блестящо с разбора :).

Колкото до надписа, да кажа, че оригиналния шрифт на WAREZ.RU е StempelCyr.ttf, проверих. Бях си направил бадж (табелка) за първата среща, но когато идеята отпадна, я зарязах.

Link to comment
Share on other sites

аз викам PSYCHOSIS вече да приготвя списъка за дестрой а после като се разбере кога ще е следващата среща да прави списък и на идващите :)

Link to comment
Share on other sites

аз викам PSYCHOSIS вече да приготвя списъка за дестрой а после като се разбере кога ще е следващата среща да прави списък и на идващите :)

 

 

 

4udno koi li shte e pyrviq v spisaka :}}} neshto mi se varti edno ime deto mnogo drazni bobo naposledak mai beshe Darkish :) vii kak mislite

 

 

mai shte se presro4i sreshtata i shte e napravi po rano shtoto neshto bobo nasabra :woot

Link to comment
Share on other sites

Ех, яд ме е, че ни нямаше в града и не бяхме на срещата, ама какво да се прави. Има хора, които не разпознах, и бих помолил всеки да пусне линк към най-подходящата си снимка. Първия път Chicatillo  се справи блестящо с разбора :).

Колкото до надписа, да кажа, че оригиналния шрифт на WAREZ.RU е StempelCyr.ttf, проверих. Бях си направил бадж (табелка) за първата среща, но когато идеята отпадна, я зарязах.

 

Prosto chicatilo e moderator i ima pravo da kachva vyv foruma i taka e po-lesno, a az trqbva da gi resize-vam shtot sa mnogo golemi i da gi slagam s IMG i kato se delne ftp-to i boza :(

Link to comment
Share on other sites

Еййй, какво ме взехте на подбив бре хора! Никъв списък няма да правя! Следващия път идвам с косата (не тая, дето е на главата ми, а онуй нещо с дългата дръжка, с което се размотава Смъртта) и ще режа глави! Муахахахахахахахаха! :P

Мамка му, спрете да пишете за малко, че не мога да си изгледам филма на спокойствие :)

Link to comment
Share on other sites

Ааа, коса щях да си купувам (само металната част) и да си направя чворевста дръжка. Ама нещо се разминахме... Иначе щях да я сложа на почетно място в стаята :evil

Link to comment
Share on other sites

Ami az misla 4e niama nujda da si poblikuvame snimkite ta da se znae koi koi e.Sledvashtia pat koito iska da doide i da se zapoznaem-taka li e? ;)

А аз теб те знам кой си!Онзи с големите сини очи,нали?Запомнила съм те аз теб :woot

Link to comment
Share on other sites

Ami az misla 4e niama nujda da si poblikuvame snimkite ta da se znae koi koi e.Sledvashtia pat koito iska da doide i da se zapoznaem-taka li e? ;)

 

 

napalno sam saglasen s teb :} pone ve4e men dosta me znaqt pak i dr pat pak she nosq tabelata

:} prosto nqma da vi dam na4in da se dokopate do neq

:woot

Link to comment
Share on other sites

@George_131: Извинявай, не исках да те засегна, свършил си чудесна работа. Исках само да кажа, че имаше нови лица и бих искал да знам кои са те.

@vasil088: Не съм съвсем съгласен, по тази логика срещата придобива твърде затворен характер, не мислиш ли?

П.П. Иначе - да, най-добре да е на живо :)

Link to comment
Share on other sites

@George_131: Извинявай, не исках да те засегна, свършил си чудесна работа. Исках само да кажа, че имаше нови лица и бих искал да знам кои са те.

@vasil088: Не съм съвсем съгласен, по тази логика срещата придобива твърде затворен характер, не мислиш ли?

Ne sam iskal da te zasegna s neshto a si mislia 4e e po dobre da se vidim na jivo i da se zapoznaem i posle da se radvame na snimkite na koito ve4e se poznavame.
Link to comment
Share on other sites

@George_131: Извинявай, не исках да те засегна, свършил си чудесна работа. Исках само да кажа, че имаше нови лица и бих искал да знам кои са те.

 

Споко не съм се засегнал, просто казах че е много играчка, пък и аз нямам време :(

Link to comment
Share on other sites

Споко не съм се засегнал, просто казах че е много играчка, пък и аз нямам време :(

 

Ще се позанимаваш малко бе :P.

OffTopic: Сега съм станал по изключение от леглото, много съм болен, не знам от какво.....но си е така. Смятам тази вечер да се наспа както трябва.Утре да права нощна и в Вторник рано рано, заминавам за испания. Не ма ми четете глувите пост-ове :( :( . Като се върна ще разказвам :)

Link to comment
Share on other sites

Амиии 18 е почти един месец след 21, така че ми се струва рийзънъбъл да е тогава. :)

Чакам поне 7 човека да дадат съгласието си за 18, за да го обявя като деня на следващата ни среща!!! Амин! :)

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi ot prisustvashtite na sreshtata da mi pishe na PM ili po ICQ linkove na snimkite, koito iskate da kacha v temata + komentar za vsqka ot tqh. Na koito mu se zanimava, da postne tuk, za da ne se zahvanat 5-6 dushi s tazi zadacha. Aide, chakam zhelaeshti.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...