Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

off topic:

Lame_One бяха ме заключили но майка ми ме посрещна на вратата и с учуден глас запита "Ти ко прайш тука уе!?!"

/off topic

 

иначе билярда дето го цъкахме ми дойде добре и ся съм убеден че трябва да тренирам повечко

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Луда работа, ма тряше да играем повечко бе, то това дето го играхме.....нищо не беше....само да загрея. :( :( :(

 

offtopic: Заради teddy-king написах "Това" вместо "Тфа" защото разбрах че много се дразнил когато някой пишел така и вече ще се съобразявам с него :) :)

Link to comment
Share on other sites

Готини снимки са станали (с изключение на тези, в които ме има и мен :P ). Май сте се разцепили по пътя обратно :)

Link to comment
Share on other sites

Готини снимки са станали (с изключение на тези, в които ме има и мен :P ). Май сте се разцепили по пътя обратно :)

 

Shade снимките са половината смях който е бил в действилност :) :)

Link to comment
Share on other sites

Луда работа, ма тряше да играем повечко бе, то това дето го играхме.....нищо не беше....само да загрея. :( :( :(

 

offtopic: Заради teddy-king написах "Това" вместо "Тфа" защото разбрах че много се дразнил когато някой пишел така и вече ще се съобразявам с него :) :)

 

 

 

Pfffff to moje li az nai golqmiq da ne se razcepa se pak nali sam mis warez.ru :}}}}

Link to comment
Share on other sites

@Lame_One другия път повече :)

@Shade дам разбихме се по пътя обратно

@DarkWish може би на подписа трябва да пише не само че носиш табелата, но и по-важното - че си новата миска :)

Link to comment
Share on other sites

Radvaite deca veche sichko e kacheno :)

 

да дааааааа Мисла че трябва да благодарим много на George_131 защото той единствено се беше сетил ( може и някой други....като мен например :P :P ...но са нямали възможност) и беше взел фотоапарат и за негово и за наше удобство беше дигитален. Наистина АЗ много му благодаря.

 

П.С. снимките ги разгледах и току що всичките си ги свалих да си ги имам за спомен :D :D

Link to comment
Share on other sites

@DarkWish pomoli nqkoi admin da ti napishe vmesto grupa members da pishe tabelonosec :)

 

не не не, не tabelonosec. трябва да му напишат Miss Warez.Ru или ако той си поиска Mr. Warez.Ru но първото според мен е по-добро :D :D

Link to comment
Share on other sites

Най-после и аз се прибрах! Прекарах си чудесно. Благодаря на всички, които присъстваха и допринесоха за приятното изкарване на вечерта!!

Link to comment
Share on other sites

Най-после и аз се прибрах! Прекарах си чудесно. Благодаря на всички, които присъстваха и допринесоха за приятното изкарване на вечерта!!

 

Ти много рано бе.........пак си ходил по нощни работи.....а нас не на викаш.........:( :( :(......ок ти ще кажеш нещо....:) :)

Link to comment
Share on other sites

DarkWish, ти си по-красив от мен и затова смирено се отказвам от надпреварата за Мiss Warez.ru! :P

Обаче не си и помисляй, че ще ти позволя да грабнеш и приза "Най-голям олигофрен на Warez.ru" :D Ще има яко конкуриране!

Link to comment
Share on other sites

Наистина снимките са супер! :punk

Само като гледам шествията ви по главната си умирам от яд, че не можах да дойда навреме и не останах за тържественото опикаване на района :lol:

DarkWish, с теб и колегата Psihara ще заформим едно невиждано досега "Трио Българка" :woot

 

Знам, че още не е преминала еуфорията от тази среща, но аз не мога да не мисля за следващата! И в момента не се сещам за по-подходяща дата от 15 септември!!! Да си направим густото преди да започне ужасът! :) Какво ще кажете?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...