Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Много съжалявам, че изпуснах първите три часа от срещата...:(

Следващия път ще мина през огън и лед, за да дойда навреме!

Радвам се, че се запознах с хората, с които се запознах :)

Всички сте яки пичове! Чакам с нетърпение снимките!!!

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че се запознах с хората, с които се запознах

 

Chudno kak si go povtoril samo 2 pati, ama ne mu se sardete - tova e ot mnogoto biri :wacko: (ochakvajte skoro dokazatelstvenia snimkov material). :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Бирите не бяха много, а и той май не пи изобщо :) . Ама спуканата гума може да ми е взела здравето :P .

Следващият пост ме кара да питам, кога?

Link to comment
Share on other sites

еми какво да ви кажа - пак изпуснах всичко! дори единият час прекаран с вас ми достави голямо удоволствие. следващия път - пълна програма! :)

Link to comment
Share on other sites

Aaaa, Midex, не ме изкарвай и ти пичница :)

Първо, че нищо не пих този път.

Второ, съвсерм нарочно го написах два пъти, за да натъртя! :)

Трето...трето няма :P

Link to comment
Share on other sites

Ей хора, забравих да си платя бирата! :) Много се извинявам за случилото се. Просто съм бил твърде завеян. Който ми е платил обещавам другия път да му се реванширам :).

 

PS: Georgie_131, като за начало можеш да ги качиш на някой друг сървър, а в последствие като се освободи място да ги качиш и тук :).

Link to comment
Share on other sites

tabelata e v men i az sam miss warez.ru :}}}}}}}}}}

posle pi4ove deto si tragnahte izpusnahte vrushtaneto mi po glavnata mojete jestoko da sajalqvate she gledate snimki i she se kefite :}}}

 

 

 

P.S. Dano toq pat nqkoi mi oburne vnimanie na posta

Link to comment
Share on other sites

@DarkWish: Обърнахме ти внимание на поста (= Колкото до miss warez.ru, мисля си, че почти нямаше конкуренция (= Наистина съжалявам, че изпуснах втория тигел по главната, вярвам, че е било паметно преживяване (=

Link to comment
Share on other sites

@DarkWish: Обърнахме ти внимание на поста (= Колкото до miss warez.ru, мисля си, че почти нямаше конкуренция (= Наистина съжалявам, че изпуснах втория тигел по главната, вярвам, че е било паметно преживяване (=

 

Tova beshe edin nezabravim moment prosto beshe SUPER

Link to comment
Share on other sites

@DarkWish: Обърнахме ти внимание на поста (= Колкото до miss warez.ru, мисля си, че почти нямаше конкуренция (= Наистина съжалявам, че изпуснах втория тигел по главната, вярвам, че е било паметно преживяване (=

 

 

 

 

offff ne pitai ko beshe po oligofrenqsal i ot idvaneto nagore. Pravih se na stalb s tabelata i se katerih kade li ne sedqh v kogo li ne snimah se s kogo li ne daje i s onq do kaligua i na makdonalds se snimah ima i edna devoika detoo iskashe da me bii s tabelata ma az i izbqgah i posle si mi e e ustavi :}}}}}} smqh do dupka mnogo jalko mnogo izpusnahte no pak za smetka na tova se nadqvam 4e se zabavlqvahte mnogo :}}} s men i s vsi4ki poprincip pak i da vi kaja daite pak da se nasaberem nqkoi pat... Ei bobi macko dai pak ideika nqkoi pat da se seberem nali me seshtash edno PM i da organizirame :}

Link to comment
Share on other sites

DarkWish ама не щя да се качиш на будката за вестници, а :)

иначе връщането по главната беше много яко и който го е пропуснал ще може поне малко да се накефи на снимките които направихме. ГеоргеІ131 аре качвай че немам търпение

Link to comment
Share on other sites

евалаа евалаааа

сега остават само спомени от днешния ден :)

 

Айде и аз се прибрах най-сетне след вълнуващия билярд който направих с __smirnoff__ и дълго го убеждавах. Аз мисла че съм последния дето се е прибрал жив и здрав...хаха освен психото, който още не се е оправил от шока който е претърпял днес, със спуканата гума...хаха...нищо лично!!! Мисля че си направихме голямо шоу и се забавлявахме доста...с нетърпение очаквам и следващата масовка и тогава вече да може да се съберем повечко хора..така и някой модератори и админи да има :D :D .

 

OffTopic: __smirnoff__ хаха точно се качвам в таксито, за което съм ти благодарен че ми извика и баща ми ми се обади да си идвам бързо. Но без притеснения, просто човека си искаше ключа за гаража :D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...