Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Btv, много искам и аз да дойда, ама едно че не познавам никой, и второ съм наработа (въпреки че може и да се освободя)

Link to comment
Share on other sites

Btv, много искам и аз да дойда, ама едно че не познавам никой, и второ съм наработа (въпреки че може и да се освободя)

 

Не се притеснявай и аз не познавам никой, но ще отида там и ще се запозная Всяко нещо има свой първи път. : )

Link to comment
Share on other sites

Не се притеснявай и аз не познавам никой, но ще отида там и ще се запозная Всяко нещо има свой първи път. : )

 

Разбирам те, но аз не съм толкова активен юзър като теб примерно, предполагам никой не ме знае с нищо добро, и ако дойда, ще е все едно се натрисам, все пак вие сте като едно голямо семейство ;) затова може би този път ще пасувам :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Разбирам те, но аз не съм толкова активен юзър като теб примерно, предполагам никой не ме знае с нищо добро, и ако дойда, ще е все едно се натрисам, все пак вие сте като едно голямо семейство  ;)  затова може би този път ще пасувам  :rolleyes:

 

 

Повярвай ми....Никой не ме е запомнил с добро...да не говора за админите и модераторите на форума, но въпреки това пак ще отида :) :)

Link to comment
Share on other sites

П.с. Аз лично нямам години, но мисля че повечето от вас имат, така че може да минем контрола, голям с малък и така

 

Az kato gledam maj shte sam naj-golemiat tam, taj che 'Lame_one' i oshe 1-2-ma moga da "osinovja" - za poveche ne garantiram, shtoto ne sam mnogo cheren i bodigardat njama da mi povjarva za brojkata :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

хахахаххахахахаххахахахахх някви намеци надушвам.......трябваше да ти прочета поста 5 пъти че да разбера за кво говориш но в крайна сметка разбрах....хахаххахах. Нищо лично

Link to comment
Share on other sites

Няма възростови ограничения! Няма значение дали имаш 12 или 1200 поста!

Колкото повече, толкова по-весело! :)

А, още нещо, ако може, нека всеки да носи по 10$ , че трябва да упгрейдвам щайгата :D

Link to comment
Share on other sites

BlackWinterDay е болна :cry и не се знае дали ще може да дойде :cry .Евентуално,ако не идва тя,няма да идвам и аз.

Но има време до утре вечер. :zzz

Link to comment
Share on other sites

PSYCHOSIS, да де, ама все пак следиш темата, можеш да кажеш горе-долу колко не са в списъка (като мен примерно) :) .

Link to comment
Share on other sites

ZGAN kaza, che specialno za sreshtata shte napravi nova tabela "warez.ru".

 

napravih na edno parche pleksiglas s cheren nadpis...neshto ne me kefi no barzah no se poznava sega imam edna ideq za edin pingvin-tenta...no ne znam dali e tehnicheski vazmojno

Link to comment
Share on other sites

А, още нещо, ако може, нека всеки да носи по 10$ , че трябва да упгрейдвам щайгата

 

Shte skaniram edni $10 ot dvete strani i shte ti gi izkaram na printera njakolko pati, ama trjabva da si nosish lepilo i nojici. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

EEEE za6to tolkova hora ne sa sigurni i otpadat. :cry :confused

Are elate.To da e veselo. :woot

 

Koito e doide 6te go bia :evil

 

Agarven ne idva.

-Ha penev 6to sa tei kamani v racete ti.

-Ela v tazi staia deto ne moze da se biaga i 6te razbere6.

:evil :evil :evil :evil :evil :evil :evil :evil :evil

 

Sled izvestno vreme.

Agarven se budi v evtin motel.

Vav ledena Vana i s uzas razbira 4e babreka mu lipsva.

:devil :devil :devil :devil :devil :evil :evil

Link to comment
Share on other sites

Koito e doide 6te go bia :evil

 

Agarven ne idva.

-Ha penev 6to sa tei kamani v racete ti.

-Ela v tazi staia deto ne moze da se biaga i 6te razbere6.

 

Пенев,добиче,колко пъти да ти казвам,че Нина е болна,а ние с нея сме си комплект :angry1

Link to comment
Share on other sites

Пенев,добиче,колко пъти да ти казвам,че Нина е болна,а ние с нея сме си комплект 

 

 

Ave pile as tova go napisah za ta6ak prosto!!! :rolleyes:

 

 

A 4e moze da stane hubav mohabet laza niama.

Link to comment
Share on other sites

Ще се съберем бе, не се притеснявайте. А само да попитам някой знае ли и ако да знае да каже в коя кръчмичка ще седнем. Ако още не сте решили, дайте да почваме с предложенията.

Link to comment
Share on other sites

Е ще разберем като идем.

Аз, не познавайки никого, ще поискам всеки да си върви с ника на челото :woot :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...