Jump to content
BulForum.com

crack za starcraft 1.10


I_am_weasel

Recommended Posts

Не се фучете за шампиони....с тия мистериозни дропвания  :D

Не бе сериозно, Пешо го дропна, ама дори и да бяхте били тая игра, резултата щеше да е 2:1 за нас, дали е 2:0, или 2:1 няма значение, важното, е че ние взимаме 2 от 3.Иначе аз признавам че си по добър и от мене, а и Пешо си го бил, ама като играем по двойки все падате. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не бе сериозно, Пешо го дропна, ама дори и да бяхте били тая игра, резултата щеше да е 2:1 за нас, дали е 2:0, или 2:1 няма значение, важното, е че ние взимаме 2 от 3.Иначе аз признавам че си по добър и от мене, а и Пешо си го бил, ама като играем по двойки все падате. :bgrin:

Демек заключението е ...... БРАТ ти е много-слаб :D иначе ако играеш ти с още някой силен колкото мен или утрепко просто ще сте непобедими ....... просто брат ти не мога да го разбера ама прави Скаути , а те са много по слаби по въздух отколкото Корсарите ....... и аз за тва му избих като мухи :lol: и като цяло се развива достас бавно :D Обаче последната игра тоя русх ви изненада а :confused :D :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Демек заключението е ...... БРАТ ти е много-слаб  :D  иначе ако играеш ти с още някой силен колкото мен или утрепко просто ще сте непобедими ....... просто брат ти не мога да го разбера ама прави Скаути , а те са много по слаби по въздух отколкото Корсарите ....... и аз за тва му избих като мухи  :lol:  и като цяло се развива достас бавно  :D  Обаче последната игра тоя русх ви изненада а  :confused  :D  :)  :lol:

Ти недей много говори, щото аз ти казах да праиш корсари, щото аз правех само по земя- хидри и гардияни и нещо трябваше да ми пази гардияните все пак(твойте корсари).

Мисля, че е крайно време да си направим една тема за тази игра, защото вчера в еврокомския сървър се появиха още двама, които казаха, че ще влизат редовно, а @Дъната се връща след 1 месец, и @Вас90 може да играе и @Стоун, така че не сме малко.Ако някой модер прочете поста ми да каже какво да правим, защото се е почнало в тая тема, обаче заглавието и не отговаря на повечето постове.Нова ли да правим, в тая ли да пишем. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...