Jump to content
BulForum.com

eMule


ScherZ

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply
ами аз не мога да преглдам 43MB от 543MB, което е 7.91%

не знам как при теб става

С коя програма пробваш?

Link to comment
Share on other sites

по принцип забелязах, че "мулето" има такава опция, която в интерес на истината съм я използвал и съм преглеждал видео файл, който беше обаче на ~ 90% изтеглен. отвори ми се в media classic.

пробвах AVIPreview, с която penetrating ги отваря, но при мен не се получава. а и файлът, който трябва да отворя е с разширенив *.part, нали?

Link to comment
Share on other sites

има ли значение дали са наредени един или няколко файла на опашката. питам, защото като беше един си опъваше без проблеми. сега обаче, като сложих няколко, този първия от дни не се е закачал, а тези новите от време на време си "дърпат"

Link to comment
Share on other sites

от тук може да си тествате портовете
Пунта мара е тази проверка! Аз като видя 2к трансфер и умирам от кеф! При вас така ли е?
Link to comment
Share on other sites

при мен в момета е 4к горе долу инъче е било и по малко а е стигало и до 9-10.

обаче през повечето време изобщо не дърпа :(

Link to comment
Share on other sites

........а някой има ли high ID вобще? Аз съм с рутер и и какво ли не направих и няма и няма.....

Аз имам. В началото бях ЛОУ и ваведох 4672 порт и са оправи.

Link to comment
Share on other sites

а бе аз смених над 5-6 порта обаче винаги съм LowID :( нищо не тегла само мулето е включено.файруала спрях и пак ЛоуИд :(

Link to comment
Share on other sites

@Slain

Port forwarding е решението на проблема ти. Ако си с рутер, трябва да му кажеш да прехвърля всички заявки за порта, който си избрал на IPто ти във вътрешната мрежа. Успех.

Link to comment
Share on other sites

чатнах го .....

Slain, на firewall-a трябва да му позволиш Incoming TCP ports, като му посочиш кой ще е той т.е. този. който си избрал!

.. и т'ва трябва да е в Internet Zone Security

 

btw мулето сега стана светло кафяво, а като си беше на Low ID - тъмно кафяво :lol:

 

::edit::

 

като пусна въпросния тест на 4672 се получава следното съобщение:

success ... your id should be 376334548

какво трябва да ми говорят тези цифри?

Link to comment
Share on other sites

какво трябва да ми говорят тези цифри?

Всеки в тази мрежа си има ID и това е твоето, изчислява по една формула на база IP-то ти: IP = A.B.C.D; High ID = A + 256*B + 256*256*C + 256*256*256*D, ама това не е от никакво значение ако си ттеглиш без проблем!

Link to comment
Share on other sites

....btw мулето сега стана светло кафяво, а като си беше на Low ID - тъмно кафяво  :lol:

plus tova ima i promiana v ikonata dolo vdiasno- zemnoto kalbo- ako si s visoko ID strelkata e zelena a ako ID e Low e jalta ....

 

Ако ID ви е ниско, няма значение колко ниско е то.low ID е стойност под 16777216.

Osvne tova:

.... Ако ID ви е високо, няма значение колко високо е то. По-високата стойност на ID статуса не дава допълнителни предимства.

Link to comment
Share on other sites

Ако ID ви е ниско, няма значение колко ниско е то.low ID е стойност под 16777216.
IP:Порт          Неизвестен

     

ID        2631282

            Low ID

е мойто като е над 16777216 ? що пак е Low ?

Link to comment
Share on other sites

а бе има ли начин да настройш максималния брой на файловете които се сваляш или дърпат от теб ?

и някъде мога ли да си видя рейтинга ?

Link to comment
Share on other sites

и някъде мога ли да си видя рейтинга ?

И аз питах същото преди бая време и никой не каза.

Много съм се мъчел и чудел от каде да си го вида тоя пуст рейтинг. На другите юзъри може да го видиш, пък собствения не можеш(поне аз не знам как) :cry

Айде кажете как става тая хава, че съм много любопитен :)

Link to comment
Share on other sites

:punk Ами то идеята на тоя рейтинг не е ли самото ID???? И ша го таковам и IDто, като го оправих и тегля на max с 24к! :punk
Link to comment
Share on other sites

:punk Ами то идеята на тоя рейтинг не е ли самото ID???? И ша го таковам и IDто, като го оправих и тегля на max с 24к! :punk

а бе да не би LowID/HighID да се определя точно от тва кой колко сваля от теб и ти колко сваляш и някви такива работи :) не може да толкова много портове се LowID да ми дава

 

@Pisach на ква тарифа си че с 24к дърпаш ?

Link to comment
Share on other sites

На секи юзър от опашката има опция show details, разделена на 3 дяла. (General там пише за ID-то, Transfer и Score). Като Score съдържа:

DL/UP Modifier: ...еди колко си...

Rating (total): ...еди колко си...

Uploadqueue score: ...еди колко си...

 

За собствения ник такова чудо не мога да намера.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...