Jump to content
BulForum.com

УЕФА Шампионска Лига


Antares

Recommended Posts

Глупав съдия...пропусната възможност за Юнайтед. Имаха най-лесния жребий. Просто трябваше да се разходят до ония раздирани от скандали бели балерини. Вбесяват ме такива ситуации.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Според мен мача го реши изгонването на Нани. Въобще не мисля, че това беше умишлен удар без топка. Да, жълт картон - бих разбрал. Отделно имаше също толкова спорни претенции и за дузпа.


Браво на Юнайтед, за усилията, които положиха въпреки изгонването да се противопоставят на Белите, но срещу отбор като Реал, с човек по-малко...

В края на краищата - Реал продължава. Симпатиите ми в ШЛ се делят между тях и Милан.

Link to comment
Share on other sites

Пуснете си повторението на червеният картон. През цялото време Нани гледаше към топката. Изобщо не видя, че идва някой от другата страна. Нямаше грам умисъл в действията. Сър-а беше готов да линчува рефера :).

Link to comment
Share on other sites

Съдиите виждат нещата под определен ъгъл и вземат решение за стотна от секунда, за тях повторения няма.

Някой да каже нещо за сто-процентовата дузпа за игра с ръка в полето на манч.? Не е видял съдията, не е свирил и толкова.

 

Иначе какво направиха ман ю до изгонването на Нани? Автогол на Рамос - страшни са направо!

 

Реал май игрят по-добре на чужд терен. След 1:1 на Бернабеу отстраниха Барса с 1:3 на Камп Ноу. С манч. 1:1 на Бернабеу и 1:2 на Олд Траф.

Link to comment
Share on other sites

И според мен по-скоро е пресилен картона, но пък после видях, че накрая на движението на крака Нани съвсем умишлено го натиска и го бута в тялото на Арбелоа. Не знам....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Няма как съдията да види 100 повторения. За него нещата са ясни... удар с крак в гърдите... червен картон.

 

Просто не са свикнали Ман Ю. да свирят сидиите както трябва. Това ако беше в Англия съра щеше съдии да уволнява...

Edited by CyberHill
Link to comment
Share on other sites

Има как, има как! Но някакви незнайни сили все още не позволяват въвеждането на повторения. Ако не в първенствата, поне на такива големи турнири.

Link to comment
Share on other sites

Съра пак обърка състава и пак обърка смените и времето по което ги направи.Този мач беше между треньорите, не между футболистите.В случая Моу надигра Фъргюсън.Тактически правилна игра, правилните смени, правилния състав.

За пореден път, в много важен мача Фъргюсън обърква отбора.

Link to comment
Share on other sites

Има как, има как! Но някакви незнайни сили все още не позволяват въвеждането на повторения. Ако не в първенствата, поне на такива големи турнири.

 

Силите са абсолютно знайни!!! И това е парадокса! Съшо така и факта, че никой не реагира и шайка престъпници диктуват правилата. В тази връзка аз съм СПРЯЛ ИЗЦЯЛО да гледам футбол. Докато не се въвде коректно и адекватно съдийство няма да си хабя нервите повече. Последните две години се чувствам по-спокоен. 

Link to comment
Share on other sites

Съра пак обърка състава и пак обърка смените и времето по което ги направи.Този мач беше между треньорите, не между футболистите.В случая Моу надигра Фъргюсън.Тактически правилна игра, правилните смени, правилния състав.

За пореден път, в много важен мача Фъргюсън обърква отбора.

глупости. ако не беше измисления червен картон Реал 200 минути да бяха играли не можеха да ги отстранят. Просто съдията прецака всичко. Преди червения картон Реал нямаха почти нищо. След това им тръгна играта.

Link to comment
Share on other sites

Слава богу не съм го гледал тоя мач... Иначе не забравяйте, че съдиите свирят за Юнайтед винаги, моля ви. 

 

Също така и че куцо и сакато е залагало за тях преди мача. 

Link to comment
Share on other sites

глупости. ако не беше измисления червен картон Реал 200 минути да бяха играли не можеха да ги отстранят. Просто съдията прецака всичко. Преди червения картон Реал нямаха почти нищо. След това им тръгна играта.

Тръгна им играта защото Моу направи правилната смяна в правилното време.Модрич им разпиля халфовата линия и се видя какво стана.Съра се забави адски много със смените.Юнайтед можеха да задържат резултата, но само с навременните и правилни смени, и с малко по-различна постройка на отбора.Нещата се развиват динамично, ако не можеш да се приспособиш към новото състояние на нещата на терена гориш.Не го прави за първи път, няма и да му е за последен.

Link to comment
Share on other sites

 

Също така и че куцо и сакато е залагало за тях преди мача. 

За мен букмейкърите са по-големия тумор на днешния футбол. Много от простотиите тръгват заради тях.

Link to comment
Share on other sites

За мен букмейкърите са по-големия тумор на днешния футбол. Много от простотиите тръгват заради тях.

 

Почти всичките тръгват от тях. 

Link to comment
Share on other sites

МанЮ като останат с 10 човека не знаят как да играят и тотално наливат гипса. Така беше и сега, така беше и преди няколко години като играха с Байерн и изгониха Рафаел. Миналата година Челси с 10 човека обрат направиха срещу Барселона, хем разликата в качеството на двата отбора беше огромна. 

Link to comment
Share on other sites

И аз това разправям, ама всички виждат "несъществуващ" червен картон и заговор срещу Манчо.И да подчертая, по принцип съм фен на отбора, но прекалено много започнаха да ме дразнят неадекватните реакции на съра във важните мачове.

Link to comment
Share on other sites

GG NO RE! :)

 

Гледах само второто полувреме - Милан в един период два паса не можеха да вържат. Заслужен резултат!

 

А Меси и десет човека да го пазят, пак няма гаранция, че ще го опазят :)

 

lionel-messi-pic-ac-milan.jpg

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Мммдаааа... точно повторение на сагата с Депортиво. Само дето тогава Милан вкъщи биха Супер Депор с 4:1. И пак всички ги бяха отписали...

Link to comment
Share on other sites

не е същото. Депортиво не може да се мери с Барселона и онова си беше подвиг. 2 гола пасив за Барслеона не са много, защото като им тръгне играта няма кой да ги спре.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Няма оправия с тия съдии и правилното отсъждане на ситуациите. Докато не въведат видеоповторенията няма да има коректно съдийство.

Link to comment
Share on other sites

306005_468965126508202_314166084_n.jpg

 

Нека спецовете по правилата да се изкажат. От една страна мразя белите балерини, но другия отбор го мразя още повече по разбираеми причини

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...