Jump to content
BulForum.com

Heroes Of Might and Magic 3


link4o

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Незнам, ама според мен си заслужава да се пусне една анкетка на темата Heroes III All Versions VS Heroes IV, защото аз лично смятам III за 100 пъти по-добър от IV. Незнам според вас как е, надявам се да сте на същото мнение B) \/ peace \/

Link to comment
Share on other sites

Незнам, ама според мен си заслужава да се пусне една анкетка на темата Heroes III All Versions VS Heroes IV, защото аз лично смятам III за 100 пъти по-добър от IV. Незнам според вас как е, надявам се да сте на същото мнение  B)  \/ peace \/

Че то това си е обществена тайна ;) Всеки истински Heroes маниак ще го потвърди...

Link to comment
Share on other sites

Pichove daite mi raboteshta versia na heroes 3 shadow of death :))

 

Imam go na 50 pc-ta navsqkade crashva s greshka

 

Windowski prozorec.

 

Microsoft Visual C ++ Runtime Library

 

Runtime error !

 

adresa na exe-to

 

abnormal program termination.

 

 

Ima li nqkoi nqkakva ideq i ako ne daite mi pone versia na toq heroes.

 

Mersi predvaritelno :)

Link to comment
Share on other sites

Голям фен съм на Heroes 3 особенно зарибяваща е и WOG patch-a но е малко бъгав поне този свален от официалният сайт 3.58 версията. Имаше една кампания, при която мисията ти бече да разгромиш някакъв крал обаче обикаляйки няколко месеца само с един Swordsman. След 9 месеца игра (аз рядко играя карти повече от 4 месеца) ми логна и до там не се оправи и краи с тази карта . Иначе WOG е много яка и има много по-различен геим плей от оригиналната като тактика и поведение на компютъра при игра. Принципно на оригинала на 200% трудност всичко на Random имам 80% успеваемост . На WOG имам само 10% тоест от 10 игри вземам една. Незнам някак по-умна са я направили. Героите на са такива катили като в оригинала и много трудно се побеждават.Ако някой иска да прави турнир аз съм за. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
originalnata heroes 3 se kazva restoration of erathia i e nai-velikata pohodova ever :D

sled tova v li4nata mi klasaciq sa heroes2,heroes1 i age of wonders i expansiona mu shadow magic, kakto i disciples 2 :dark prophecy. Vsi4ki fenove na heroesa 6te haresat i tezi geimki garantirano :lol:

 

 

Не пробвайте тая Disciples - ОТВРАТИТЕЛНА Е!!! Грях ти на душаат да я сравняваш с Heroes III.

 

А сега по същество... гледам че има разни навитаци за мрежа. Аз съм супер навит и от известно време насам даже пиша в канал Пловдив в ИРЦ:) Никой обаче не се отзовава. Днес от 6 до 8 съм на разположение за една хубава Random generated L map.

 

Само да подчертая: не знам колко съм добър, ама определено не съм ламер. Не искам да обиждам никой, ама последния, който ми обясняваше колко е добър и как мажел... се оказа че играе на нормал и накрая ме попита как разбирам колко са монстерите по картата?!!?!?!? Освен това ще играя само на 2s4m-тип карта. Останалите според мен не стават за игра 1 на 1. Очаквам предложения.

 

P.S. Heroes-а ми е платинум - онзи на двата диска. Надявам се да стане за мрежа. Ако ли не - дайте ми линк на PM за да си сваля версия, която става за игра. За сериозни играчи - ICQ-то ми е 247068382

Link to comment
Share on other sites

Голям фен съм на Heroes 3 особенно зарибяваща е и WOG patch-a но е малко бъгав поне този свален от официалният сайт 3.58 версията. Имаше една кампания, при която мисията ти бече да разгромиш някакъв крал обаче обикаляйки няколко месеца само с един Swordsman. След 9 месеца игра (аз рядко играя карти повече от  4 месеца) ми логна и до там не се оправи и краи с тази карта . Иначе WOG е много яка и има много по-различен геим плей от оригиналната като тактика и поведение на компютъра при игра. Принципно на оригинала на 200% трудност всичко на Random имам 80% успеваемост . На WOG имам само 10% тоест от 10 игри вземам една. Незнам някак по-умна са я направили. Героите на са такива катили като в оригинала и много трудно се побеждават.Ако някой иска да прави турнир аз съм за. :punk  :punk  :punk

 

WOG-a е жив ташак, да не говорим колко е лагава. Това не е МОД а е съвсем друга игра - клонинг на Heroes III. На мене не ми харесва изобщо и си я изтрих.

Относно статистиката - на Impossible, XL Map, No Water, No Underworld, Strong Monsters - за 5 години съм умирал 5-6 пъти. (естествено съм load-вал autosave)

Link to comment
Share on other sites

hora za heroes vijdam 4e ima , po IP igrata raboti , koito my se igrae da kazva da prasnem nqkoq drug igra.Nai dobre she e tfa oba4e da stane v irc , v smisul uto4nenieto za data/4as. :)

Link to comment
Share on other sites

Heroes of Might and Magic 1996-HEROES1.RAR  21M

някой може ли да ми каже как да я инстална 10х

Ами и аз имах същия проблем преди около година, така че не помня точно как го оправих - имаше някакво файлче с настройки и там пробвах всичко с всичко (разни комбинации м/у видео и звук май бяха...) и по едно време взе, че тръгна (и ми падна ченето от изненада...) Инат му е майката!

Link to comment
Share on other sites

Ей и аз бях много зарибен по Heroes 1, бая я играех на старото РС. Та сега скоро си я намерих отнякъде и я пуснах под дос-а на Win98 (държа си го заедно с ХР-то, за да играя досовски игрички- не съм ли фен :wir ) . Като пусна обаче кампейна и на първата мисия на 5-6тия търн ми зацепва и не тръгва повече. Някой знае ли нещо по въпроса?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Някой знае ли как да подкарам Heroes 1 и 2 под XP??Mоля за помощ, че иначе ще трябва и 98 да слагам :cry

Пробвал ли си десен бутон на .exe-то -> Properties -> Compatibility -> Run this program in compatibility mode for Windows 95(98).

 

Не винаги става, обаче :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Крак за голд версията на 3-тата част? Няма го на старото място...

 

Всъщност не ми отваря нито 1 папка в локалния. :blink:

 

EDIT: @Tomahawx намерих си. ;)

Link to comment
Share on other sites

Преди два дена инсталирах голд-а (с крак) и ся като го потърсих - не можах да го видя , ще проверя пак и ще ти кажа

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

я кажете откъде мога да си сваля хубави карти :punk

за шадоу ъф дет става въпрос

Link to comment
Share on other sites

я кажете откъде мога да си сваля хубави карти :punk

за шадоу ъф дет става въпрос

В data.bg има доста, пиши в търсачката heroes 3 maps и ще ти излезнат. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...