Jump to content
BulForum.com

Heroes Of Might and Magic 3


link4o

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...
някой не може ли да каже как става магията с тея файлове в крайна сметка? как се инсталира wake of gods?

 

Качил съм всичко необходимо Тук

 

Качваш си нормален Heroes III и след това слагаш 2-та ъпдейта от линка по-горе. Първо 3.57Full, който съдържа всички предишни и после последния 3.58 и всичко е ОК :)

 

Едит:

Няма ли някой който е готов да жертва няколко часа за една добра мрежова игрица ;) Ако има - PM и се връзваме :)

Link to comment
Share on other sites

линкът ти не бачка. къде да ги сложа тея файлове?

10x предварително.

Ами някой грижливо ги е изтрил, не знам може би не са за Games. Не намерих директория в Games/Updates така че ги сложих в Games и кръстих папката Heroes.III.Wake.Of.Gods.Update.3.58/, но явно не може да се качват такива работи. Не знам не ми се занимава да ги качвам наново. Направо отиди тук и следвай инструкциите.

Внимавай! Първо трябва да свалиш и инсталираш 3.57Full и после 3.58

Успех

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zna4i... isteglih heroes 3 Complete - ot warez-a... i razarhiviram ot parviq file i stavat iso(2te CD-ta)... i posle po4va install ama ne mi iska CD2?! Nqkva gre6ka sym napravil az ili ?!

Link to comment
Share on other sites

Zna4i... isteglih heroes 3 Complete - ot warez-a... i razarhiviram ot parviq file i stavat iso(2te CD-ta)... i posle po4va install ama ne mi iska CD2?! Nqkva gre6ka sym napravil az ili ?!

Не си, спомням си че в ЦД2 имаше други неща, но играта ще ти върви без проблеми така.

Link to comment
Share on other sites

ne.. mai4e 2roto cd e play diska a 1voto e install.. kakto v dobroto staro vreme :D

zna4i probvah da igraq s 4ovek ot opti-lan ama.. ili men ne moje da me conectni ili nego... i ne staa i ne staa.. a kogat igraim v zalata i kogat nqkoi napravi igra i drugite se joinat ne moje da se izbirat zamuci.. mnogo sux..

Link to comment
Share on other sites

ne.. mai4e 2roto cd e play diska a 1voto e install.. kakto v dobroto staro vreme :D

zna4i probvah da igraq s 4ovek ot opti-lan ama.. ili men ne moje da me conectni ili nego... i ne staa i ne staa.. a kogat igraim v zalata i kogat nqkoi napravi igra i drugite se joinat ne moje da se izbirat zamuci.. mnogo sux..

I pri men stavashe taka kogato iskah da igraem po ip (az sym s wireless ruter). Obache sled slojih kompiutyra si v DMZ (demilitarized zone) vsichko beshe ok. Proverete si nastroikite na firewall-ite.

Link to comment
Share on other sites

а heroes 2 мое ли да са играе с XP? шото тя е супер яка a някой да има Heroes 1 не съм я виждал :confused

 

Heroes 1 ja imam, ama ne pomna otkyde ja svalih, maj ottuka beshe... :)

Vsystnost naj-pyrvijat heroes se kazva kings bounty - igrata prosto kyrti, kolko pyti sym ja prevyrtal.................................. :tongue :wir

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Interesuvam se dali ima patch za Shadows of death za XP i ako da kade moga da go namera twa 4udovi6te i drugoto koeto e se interesuvam za online game server za sa6tata igra.

P.S.Znam 4e WOG moje da se igra na XP no e ustroeno tapo taka 4e molq ne mi spomenavaite za neq

Predvaritelno mersi na si4ki otgovorili po temata

Link to comment
Share on other sites

В момента имам инсталирани Heroes III ,IV,но съм слаб и играя с чиитове :P .А ако искате може да цъкнем малко и в мулти

Link to comment
Share on other sites

Ако наистина има някой, който да е разучил. WОG-а и да иска да цъкнем, ще му пратя лист със примерни settings и ще поиграем. Но само ако някой наистина знае поне 50% от новостите на WOG-a. Иначе няма смисъл...

 

*Edit:

Имам проблем при инсталиране на Wog на 2000 , когато ми каже ,че иска да е encode ли какво там на US и дам всичко възможно от Regional Settings на Us , пак не иска  :confused

 

ShitHappen, то не пишеше ли че трябва да е всичко на руски?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...