Jump to content
BulForum.com

Rayden Fighters/ Capcom vs Snk


GuardianForce

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Сигурен ли си че не ще? Напрвих го с WinISO. Виж дали с това можеш да го отвориш. Ако успееш, направи го на BIN и си напреви CUE. Не знам, дори не ми е минавало през ума че може да има проблем.

Link to comment
Share on other sites

siguren sam 4e ne6te 6toto kato mu dam mount image i mi pokazva unit is locked.

winiso, ne sam go 4uval, ako e nqkva programa 6a si q svalq da probvam dali 6a go otvori.

a da si napravq bin ili cue ot toq file vaob6te ne znam kak 6te stane 6toto i4 ne si padam haker,

puk i ne mi se vijda nadejdno, tui kato i trite vida filove trqq da si se otvarqt s podobni programi.

probvai dali ti moje6 da si burne6 iso-to na monkey-to ako o6te go pazi6

Link to comment
Share on other sites

Не бе, WinISO трябва да има на warez-a, а то си има опция "Make BIN from ISO". А аз и аз много не разбирам, и може да съм го заключил без да знам.

Link to comment
Share on other sites

Ей сега пробвах с втория диск, че първия го изтрих, и мо върви, ама аз може да имам нещо специално :blink:. Виж да си свалиш WinIso и ми кажи.

 

Ама аз и Commandos така го качих, пък нямаше оплаквания.

Link to comment
Share on other sites

na4i Gogo s winiso se opitah da convertna fila, ama na 97% mi zabi kato pi6e6e 4e ima nqkva gre6ka.

moje i da e bilo za6toto nqmah dostatu4no mqsto na harda ama sled kato go zanesoh u edin priqtel

da osvobodq mqsto i vidqh 4e na nego .iso-to mu go dava kato rar arhiv 6toto noviq winrar imal nekvi dopalnitelni funkcii. ta toi napravo mi extractna filovete ot iso-to i sq moga da si go installna ot harda, samo 4e mi kaji dali za instalaciqta iska i cd2 i dali se igrae sas cd-tata da znam po natatuk kvo da praa.

btw ne 4e me murzi da svalqm ama harda mi e 10gb i se nqqm mqsto.

 

PS: malko stavam nahalen ama izglejda samo v toq topic nqkoi me slu6a - moje6 li da ka4i6 worms armageddon ako go ima6, 6toto na specialniq topic po taq tema nikoi ni6to ne mi kaza, a taq igra edva li nikoi q nqma

Link to comment
Share on other sites

Виж, не знам дали за инсталацията тряа втори диск (нямам намерение да си я инсталирам само за да проверя), но далаверата е такава. Ако помня правилно, или правиш голяма инсталацоя и ползваш само единия диск (ама не знам кой), или правиш малка и ползваш и двата. Не съм сигурев, щото съм я качвал преди 3-4 години, и в двата случая ти трябват двата диска, тъй че дърпай. Втория вече се качи.

Link to comment
Share on other sites

Виж, не ми се разглеждат 4 страници. Какъв Worms ти трябва. Имам 2 и май Armageddon, но не знам къде са. Кажи кое ти трябва, да го потърся.

Link to comment
Share on other sites

Guest Taekwon-do

Ami Street Fighter Third Strike go ima v na6te djagi do daskalo ama za pc ili nqkva emulirana versia ne sam 4uval. Mitaka(GuardianForce) moje da znae ne6to

Link to comment
Share on other sites

Ползвай WinISO. То ти сигурно вече го имаш, де. То си има опция "Create image" някъде из менютата. Ако ня я намериш (аз не успях), виж help-a, там добре е обяснено.

Link to comment
Share on other sites

През последната година и половина не работеше, нещо ги съдеха. Как сваляш от там? Аз ей сега ходих и не става както преди. Преди беше, отиваш на details и от там си сваляш zip-а със rom-овете. Я ми обясни на дълго и на широко как точно сваляш.

Link to comment
Share on other sites

GuardianForce, инвинявай но няма да мога да кача Worms. Подарих го на племенника ми преди около 2 години и съвсем бях забравил. От изветно време го търся и не мога да го намеря и ей сега се сетих. Съжалявам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...