Jump to content
BulForum.com

Продавам iPod mini 4 Gb - silver


Recommended Posts

Моделът е този.

Преди месец реших да си кача нови песни при един познат, който не знам защо реши първо да го форматира под Windows и сега не си разпознава "Мак"-овския формат. Правих му всички тестове...всеки сектор на диска е читав, няма друг проблем и въпреки всичко след като изкара "нахапаната ябълка" ми пише да отида на www.apple.com/support/ipod. Мъчих се с разни версии на iTunes, но не успях и вече ми писна (повече инфо в този мой пост отпреди месец).

По тази причина, ако някой има повече търпение и време от мен да пробва - давам го за 50 лв.

В комплекта е и оригиналното зарядно, оргиналния USB кабел и оригиналните му слушалки. (...из нета само кабелът го продават за над 20 лв. ;) )

 

П.П. При интерес ще кача актуални снимки...пазен е, няма драскотини дори и по корпуса и изглежда като на тази снимка: B0001XR4KA.03.LZZZZZZZ.jpg

 

П.П.П. Тъй като вече ме питаха на ЛС дали има връзка с РС-то - има, разбира се...нали точно с РС беше форматиран...въпреки, че самият iPod си има вградени доста тестови програми, вкл. и на харда....всичките показват, че абсолютно всичко си му е наред, само форматът на данните не съвпада....тест на всичките сектори на харда чрез РС също показва, че няма нито един bad sector. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...